KG Nilson serigrafi "6 konkreta"
2011-10-12
105543
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NILSON K.G (född 1942), Komposition, signerad och daterad K-G Nilson 1981, 17/100, serigrafi, 32x46 cm, ur mappen "6 konkreta"