L-G Nordström serigrafi "9 konkreta"
2011-10-12
105541
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NORDSTRÖM, Lars Gunnar (född 1924): Komposition, signerad o daterad L-G Nordström -81,17/100, serigrafi, 50x30 cm, ur mappen "6 konkreta"