Bengt Ellis oljemålning
2011-10-12
105538
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ELLIS, Bengt (1923-2007): "Havsljus, Lofoten", signerad Ellis, olja på duk, 54x80 cm