Alfred Thörne oljemålning
2011-10-12
105529
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
THÖRNE, Alfred (1850-1916): Stormande hav, signerad och daterad Alfr. Thörne 1879, olja på duk, 80x131 cm