Herman Albert krita
2011-10-12
105511
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ALBERT, Hermann (född 1937): Modellakt, signerad och daterad H Albert -73, krita, 100x68 cm