Bestick i silver, Olga

Bestick i silver, Olga
Bestick i silver, Olga
Bestick i silver, Olga
Bestick i silver, Olga

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BESTICK, ca 113 delar, silver, svenska importstämplar, bestående av 12 bordsskedar, 12 bordsgafflar, 12 bordsknivar, 12 fiskgafflar, 12 fiskknivar, 12 desertgafflar, 8 desertknivar, 12 desertskedar, 10 teskedar, 11 kaffeskedar
PROVENIENS: Familjen Lars Magnus Ericsson (LM Ericsson)

105510

2011-10-12