Bestick i silver Svensk spets

Bestick i silver Svensk spets
Bestick i silver Svensk spets
Bestick i silver Svensk spets
Bestick i silver Svensk spets

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

BESTICK, ca 143 dlr, silver, modell svensk spets, importstämpla K Andersson, bestående av 12 bordsgafflar, 12 bordsknivar, 12 bordsskedar, 12 fiskgafflar, 12 fiskknivar, 12 dessertknivar, 11 dessertknivar, 12 desertskedar, 12 smörgåsgafflar, 12 fruktknivar, 12 teskedar, 12 kaffeskedar
PROVENIENS: Familjen Lars Magnus Ericsson (LM Ericsson)

:

105508

2011-10-12