Johan Petterson färglitografi
2011-10-12
105507
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PETTERSON, Johan (född 1957): Landskap, signerad och daterad -94, 132/150, färglitografi, 38x50 cm