Teservis i porslin Kina 1700-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TEKANNA, KOPPAR med FAT, 1 par, FAT, porslin, Kina, 1700-tal, famille rose, höjd på tekannan 23, 5 cm

Sprickor, nagg, handtaget lagat

105480

2011-10-11