Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
UPPLÄGGNINGSFAT, porslin, Qianlong (1736-1795), konturerat brätte, dekor i famille rose av landskapsscen, längd 38,5 cm
Smärre nagg, slitage, liten glasyrspricka, lagning
105421
2011-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här