Ljusstakar i silver
2011-10-11
105413
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Wien, 1800-tal, höjd ca 25 cm, vikt ca 755 g
Ljusmanchetter med bucklor