Spegel i rokoko 1700-tal

Spegel i rokoko 1700-tal
Spegel i rokoko 1700-tal
Spegel i rokoko 1700-tal
Spegel i rokoko 1700-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

SPEGEL, rokoko, 1700-tal, förgylld och bronserad, höjd 66 cm

Gammalt men ej ursprunglligt glas

105371

2011-10-11