Armband ring i 18 k guld
2011-10-10
105361
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ARMBAND, 2 st., RING, 18 k guld, vikt ca 11 g
Slitage, skador, en pärla saknas