Byrå Ludvig XVI stil
2011-10-10
105350
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BYRÅ, med stenskiva, 1900-tal, Ludvig XVI stil, intarsia, huggen skiva, höjd 85, 93x48 cm, nyckel finns
Slitage, sprickor, fanerbortfall