Otto Lindberg oljemålning
2011-10-10
105339
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LINDBERG, Otto (1880-1955): Tallar i Söderhamn, signerad Otto Lindberg 1923, olja på duk, 50x40 cm