Makode Linde litografi
2011-10-10
105317
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDE Makode (samtida) Figur, signerad och numrerad Makode 23/65, litografi, 32x26 cm