Theo Tobiasse färglitografi
2011-10-11
105312
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TOBIASSE, Theo (Frankrike, född 1927): "Bucolique à la théirè", signerad Theo Tobiasse, 154/310, färglitografi, bladstorlek 91x60 cm