Joan Miró färglitografi
2011-10-11
105276
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MIRO Joan (1893-1983):Je travaille comme un jardinier, färglitografi ,signerad och numrerad 26/100, 30x42 cm
veck