Oljemålning landskap med barn
2011-10-10
105255
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, troligen England, 1800-tal: Landskap med lekande barn, olja på duk, 22x29 cm