Oljemålning engelskt landskap
2011-10-10
105253
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, troligen England, 1800-tal: Landskap med lekande barn, olja på duk, 24x34 cm