Fruls Tilpo akrylmålning
2011-10-10
105234
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TILPO, Fruls (född 1960): "Lätt med folk som kommer direkt från lera" signerad och daterad Fruls Tilpo1997, akryl på duk, 38,5x46,5 cm
Gåvoinskription