Ljusstakar 1700-tal
Klubbat för:
Osåld
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
LJUSSTAKAR, 2 st snarlika, barocka, 1700-talets första hälft, brons, höjd 11-13 cm
Kuntoraportti
105228
Päivämäärä:
2011-10-10