Ljusstakar 1700-tal

Ljusstakar 1700-tal
Ljusstakar 1700-tal
Ljusstakar 1700-tal
Ljusstakar 1700-tal

Klubbat för:

Osåld

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

LJUSSTAKAR, 2 st snarlika, barocka, 1700-talets första hälft, brons, höjd 11-13 cm

Kuntoraportti

105228

Päivämäärä:

2011-10-10