Mässingsfat 1700-tal

Mässingsfat 1700-tal
Mässingsfat 1700-tal
Mässingsfat 1700-tal
Mässingsfat 1700-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

SKÅLFAT, mässing, rokoko 1700-tal, längd 38,5 cm

Lagningar

105225

2011-10-10