Oljemålning landskap
2011-10-09
105199
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
OKÄND KONSTNÄR, 1700-tal, landskap med figurer, olja på duk, 81x112 cm
Dukskada, uppfodrad