Pelle Åberg oljemålning
2011-10-10
105166
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ÅBERG, Pelle (1909-1964): Regn - Götgatan, signerad Pelle Åberg, olja på pannå, 58x54 cm