Bengt Orup oljemålning
2011-10-09
105153
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ORUP, Bengt (1916-1996): Konstruktiva fasader, signerad Orup, olja på duk, 30x48 cm.