2 tennstop
Klubbat för:
Osåld
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
STOP, 2 st, tenn, Gustaf Wilhelm Lindberg (mästare i Örebro 1824-1857/73), stämplad Örebro 1855, resp. Sven Ekström 1843, (verksam i Norrköping 1824-52/61), stämplad Norrköping 1844, höjd 18 resp 19 cm
Kuntoraportti
Skador och lagningar
105099
Päivämäärä:
2011-10-10