2 tennstop

2 tennstop
2 tennstop
2 tennstop
2 tennstop
2 tennstop
2 tennstop

Klubbat för:

Osåld

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

STOP, 2 st, tenn, Gustaf Wilhelm Lindberg (mästare i Örebro 1824-1857/73), stämplad Örebro 1855, resp. Sven Ekström 1843, (verksam i Norrköping 1824-52/61), stämplad Norrköping 1844, höjd 18 resp 19 cm

Kuntoraportti

Skador och lagningar

105099

Päivämäärä:

2011-10-10