Iban grünewald olja
2011-10-09
105083
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GRÜNEWALD, Ivan (1911-1964): "Skeppsholmen II", signerad Ivan, olja på duk, 27x35