Konrad Simonsson oljemålning
2011-10-08
105067
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SIMONSSON, Konrad (1843-1911):Troligen Söderköping signerad Konrad Simonsson -92 olja på pannå, 14x19 cm