Venedig oljemålning
2011-10-08
105047
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal) Motiv från Venedig, signerad, olja på duk, 83x33 cm