Madeleine Pyk oljemålning
2011-10-08
105034
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Mansporträtt, signerad och daterad M Pyk -69, olja på duk, 67x47