Claude Flavet blandteknik
2011-10-08
105002
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FLAVET, Claude (samtida): Figurkomposition, signerad och daterad Flavet 1972, blandteknik, 88x74 cm
Bubblig yta