Ilon Wikland litografi
2011-10-08
104992
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WIKLAND, Ilon (född 1930): Dalarö brygga, signerad Ilon Wikland, litografi, 36x48