Carl Luthander oljemålning
2011-10-08
104990
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LUTHANDER, Carl (1879-1967): Kustmotiv, signerad, olja på duk, 31x34