Lena Linderholm färglitografi
2011-10-07
104958
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Körsbärskanna", numrerad, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, 73x55 cm, oramad