Ulrica Hydman Vallien färgcarborundum
2011-10-07
104955
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad Ulrica HV, HC, färgcarborundum, 56x76 cm, oramad