Madeleine Pyk färglitografi
2011-10-07
104953
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Interiör, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 56x40 cm, oramad