Ljusstakar empirestil

Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil

Klubbat för:

6 800 SEK

8 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, empirestil, 1800/1900-tal, förgylld brons, höjd 31,5 cm

104900

2011-10-10