Litografier X-et
2011-10-08
104885
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ERIXSON, Sven X-et (1899-1970) (2 st): figurkompositioner, signerade, 41/300, litografi, cirka 35x41 cm vardera