Litografier X-et 2 st
2011-10-08
104878
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ERIXSON, Sven X-et (1899-1970) (2 st): figurkompositioner, signerade, 41/300, litografi, cirka 41x35 cm vardera
En med smärre fuktskada