Sänghimmel 1700-tal

Sänghimmel 1700-tal
Sänghimmel 1700-tal
Sänghimmel 1700-tal
Sänghimmel 1700-tal

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SÄNGHIMMEL, 1700-tal, förgylld och skuren dekor, bredd 63 cm

104869

2011-10-09