Bordslampor empirestil

Bordslampor empirestil
Bordslampor empirestil
Bordslampor empirestil
Bordslampor empirestil

Klubbat för:

22 000 SEK

12 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, empirestil, 1800-tal, förgylld och patinerad brons, höjd 74 vardera

104866

2011-10-08