Tazza i nysilver

Tazza i nysilver
Tazza i nysilver
Tazza i nysilver
Tazza i nysilver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TAZZA, 1800-talets senare hälft, i form av en bordsuppsats, nysilver med glasfat, höjd 34, diameter 30 cm

fat med enstaka nagg

104840

2011-10-07