Pastejform Kina

Pastejform Kina
Pastejform Kina
Pastejform Kina
Pastejform Kina
Pastejform Kina
Pastejform Kina
Pastejform Kina
Pastejform Kina

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

800 SEK

PASTEJFORM med lock, Kina, underglasyrblå dekor, 1800-tal, längd 18 cm

Nagg

104822

2011-10-07