Robert Högfeldt akvarell/täckvitt
2011-10-06
104781
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Landskap, signerad Högfeldt, akvarell/täckvitt, 24x34 cm