Eric Elfvén oljemålning
2011-10-06
104751
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ELFVÉN, Eric (född 1921): "Från Tjust skärgård", signerad, olja på pannå, 70x78 cm