Väggspegel 1800-tal

Väggspegel 1800-tal
Väggspegel 1800-tal
Väggspegel 1800-tal
Väggspegel 1800-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, 1800-tal, förgylld och bronserad, höjd 116x43 cm

Slitage, renoverad

104742

2011-10-06