Corneille färglitografi
2011-10-06
104735
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CORNEILLE (Holland 1922-2010): Kvinna med fågel, signerad Corneille E.A. -74, färglitografi, 65x50 cm