Takplafond råglas

Takplafond råglas
Takplafond råglas

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKPLAFOND, 1940-tal, etsat råglas, förgyllda beslag, höjd 49, diameter 59 cm

Smärre nagg

104666

2011-10-06