Dekorativ skultur i förgylld brons och porfyr

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

DEKORATIV SKULPTUR, förgylld brons, sockel av porfyr, höjd 27, sockelns längd 27

Sockeln med smärre nagg

104618

2011-10-07